OBRAZY NA PŁÓTNIE - OPIS PRODUKTU

 

1. Obrazy drukowane są na najwyższej jakości matowym płótnie malarskim o gramaturze 350 g/m2 produkcji amerykańskiej. W przeciwieństwie do tańszych najczęściej chińskich materiałów, nasze płótno nie rozciąga się, nie żółknie, nie traci kolorów, ani nie gniecie się, dzięki czemu obraz będzie wyglądał jak nowy przez długie lata.

2. Płótno naciągane jest na profesjonalnie przygotowane krosno malarskie zbudowane z sosnowych listw profilowych o zaokrąglonych bokach, które zabezpieczają przed wycieraniem się wydruku na kantach obrazu.

3. Każdy obraz ma zadrukowane boki, a z tyłu zamontowane są specjalne zawieszki dzięki czemu od razu nadaje się on do powieszenia na ścianie.

4. Obrazy przed transportem są odpowiednio zabezpieczane w kartonowe pudełko, specjalne narożniki oraz folię bąbelkową.

5. Poza posiadanymi standardowymi rozmiarami obrazów, które znajdują się w cenniku, możemy również wyprodukować obraz dostosowany do Państwa indywidualnych wymagań o dowolnym rozmiarze.

6. Istnieje także możliwość zamówienia obrazów dzielonych, czyli dyptyków, tryptyków itd. Obrazy mogą być dzielone w dowolny sposób na dowolna ilość części. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu indywidualnej wyceny.

7. Robimy także obrazy ze zdjęć własnych klienta.

 

 

 

CENNIK OBRAZÓW NA PŁÓTNIE

 

* OCZYWIŚCIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚCI ZAKUPU OBRAZU NA PŁÓTNIE O NIESTANDARDOWYM ROZMIARZE ( PROSIMY O KONTAKT W CELU INDYWIDUALNEJ WYCENY )

 

 

OBRAZY WIELOCZĘŚCIOWE

 

1) DYPTYKI ( obrazy dwu-częściowe)

 

  

 

2) TRYPTYKI (obrazy trzy-częściowe)

  

 

  

 

  

 

 

3) POLIPTYKI ( obrazy 4 i więcej części)

 

  

 

 

  

 

 

    

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

FACEBOOK

NASZ SKLEP

KONTAKT

INSPIRO-SIEDLCE


Mail: inspiro.siedlce@op.pl
Tel: +48 737 450 140